Ana Sayfa / Genel / HATİAB DÖRTYOL İNCELEMELERİ

HATİAB DÖRTYOL İNCELEMELERİ

HATİAB Hatay İş Adamları ve Bürokratlar Derneği Başkanı İbrahim Güder, Yönetim Kurulu üyeleri Op. Dr. Hüseyin Urlu ve Adnan Dolapçıoğlu okumakta olduğunuz derginin hazırlık çalışmaları için Dörtyol’da incelemeler ve görüşmelerde bulundular.

HATİAB Hatay İş Adamları ve Bürokratlar Derneği Başkanı İbrahim Güder, Yönetim Kurulu üyeleri Op. Dr. Hüseyin Urlu ve Adnan Dolapçıoğlu okumakta olduğunuz derginin hazırlık çalışmaları için Dörtyol’da incelemeler ve görüşmelerde bulundular.
HATİAB heyeti Dörtyol ziyaretlerinde Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ve Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Talay tarafından misafir edildiler.
Heyet ilk olarak sabah kahvaltısında kaldıkları Fourway Otelde kahvaltıda buluştular. Belediye Başkanı Yaşar Toksoy kahvaltıda HATİAB’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. HATİAB Başkanı İbrahim Güder ise; Dörtyol’un Hatay’ın çok önemli ilçelerinden biri olduğunu, sanayisi, tarımı ve turizmi ile Hatay’a büyük katkılar sağladığını söyledi.
Kahvaltı sonrası Dörtyol Kaymakamı (şu anda İskenderun Kaymakamı olarak görev yapıyor.) Recep Soytürk’ü makamında ziyaret ettiler.
Kaymakam Soytürk HATİAB heyetinin ilçeye yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Hatay’ın en önemli STK’larından biri olan HATİAB’ın değerli başkanı İbrahim Güder ve yönetim kurulu üyelerinin özellikle de Dörtyol’lu olan Op. Dr. Hüseyin Urlu’yu doğup büyüdüğü kentte görmekten son derece mutlu olduğunu dile getirdi.
HATİAB Başkanı İbrahim Güder Kaymakam Recep Soytürk’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek HATİAB’ın yayın organı olan Hatay Mozaik dergisini takdim ettiler.
Heyet daha sonra Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Talay’ı makamında ziyaret etti.
Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Talay, HATİAB heyetine ilçelerine yapmış oldukları bu ziyaretten dolayı teşkkürlerini sundu. HATİAB’ın Hatay’ın en aktif sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Talay, Başkan İbrahim Güder’e HATİAB’ın yeni sayısında Dörtyol’a yer vermelerinden dolayı da ayrıca teşekkür etti.
HATİAB Başkanı İbrahim Güder de, Başkan Talay’a gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ederek HATİAB’ın yayın organı olan Hatay Mozaik dergisini kendilerine takdim ettiler.
Başkan Talay görüşmeden sonra Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odasının yeni binasını misfirlerine gezdirerek bina hakkında bilgiler verdi.
HATİAB heyeti son olarak Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’u makamında ziyaret ettiler.
Başkan Toksoy HATİAB heyetine hoşgeldiniz diyerek, Hatay’ın hatta Türkiye’nin önemli STK’larından olan HATİAB’ın çalışmalarını, Hatay’ın kalkınması ve gelişmesi için yaptığı projelerini yakından takip ettiğini vurgulayarak HATİAB Başkanı İbrahim Güder’i bu çalışmalarından dolayı tebrik ettiklerini söylediler.
HATİAB Başkanı İbrahim Güder de, Başkan Toksoy’u Dörtyol için yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı takdir ettiklerini belirterek kutladı ve HATİAB’ın yayın organı Hatay Mozaik dergisini takdim etti.
Başkan Toksoy HATİAB Başkanı İbrahim Güder’e kentin simgesi olan, Kurtuluş Savaşının ilk fitilinin ateşlendiği İlk Kurşun beratını takdim etti.
Heyet görüşmelerden sonra Dörtyol’un tarihi,kültürel ve turizm mekanlarını gezerek bölge hakkında bilgiler aldılar.

 

   

   

İlginizi Çekebilir

YENİ KARİYER YOLU: GİRİŞİMCİLİK

Son yıllarda, girişimcilik ve inovasyon kavramlarının giderek artan bir şekilde popüler olduğuna ve artan sayıda …

Bir cevap yazın

Watch Dragon ball super