Ana Sayfa / Genel / HATİAB Ankara Temasları

HATİAB Ankara Temasları

HATİAB Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği Başkanı İbrahim Güder, Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Sefa Saygılı, Nevhan Gündüz, Gökhan Ergüner, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Bahattin Çolakoğlu, Dr. Hüseyin Urlu, Adnan Dolapçıoğlu, üyeler Özlem Tansal, Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan’ın katıldığı Ankara temasları neticesinde üst düzey bürokratlarımıza oldukça verimli geçen ziyaretler gerçekleştirdi.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı sayın Doç. Dr. Hüseyin Yayman beye makamında ziyaret yapıldı. Bakanlığın çalışmaları hakkında bizleri bilgilendirdi. Turizm Bakanlığı olarak Hatay’ın muhtelif ilçelerine çok amaçlı Kültür Konakları inşaatını başlattıklarını, biitiğinde ilçelerde yapılacak kültür ve sanat etkinliklerinde ciddi katkı sağlayacaktır.
Cumhurbaşkanlığı Hukuk Başdanışmanı sayın Ahmet Karayiğit’in annesinin vefatı dolayısı ile Külliye’deki makamında taziye ziyaretinde bulunuldu.
HATİAB Yüksek İstişare Kurul üyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı sayın Prof. Dr. Mustafa Öztürk’ü Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı sayın Doç. Dr. Hüseyin Yayman ile birlikte makamında ziyaret ettik.
Hatay Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kuruluşu ve İstanbul’da yapılacak Hatay Öğrenci Yurdu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarımız sayın Prof. Dr. Mustafa Öztürk günün anısına HATİAB Genel Başkanımız sayın İbrahim Güder’e Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı sayın Doç. Dr. Hüseyin Yayman ile birlikte bir armağan sundu.
HSYK Genel Sekreter Yardımcısı sayın Serda Mutta’yı makamında ziyaret yapıldı.
Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı sayın Mustafa Ataş beye makamında nezaket ziyaret yapıldı.
Dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi.
Ak Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Akdağ’a makamında nezaket ziyaret yapıldı.
HSYK 3. Daire Üyesi Emin Sınmaz beye makamında nezaket ziyaretinde bulunuldu.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürü sayın Muhammed Ecel’i makamında ziyaret ettik.
HATİAB heyetinin Ankara ziyaretlerinin son akşamında HSYK Kurul Üyeleri Mehmet Durgun, Emin Sınmaz, Danıştay Başsavcısı Halil Yılmaz ve iş dünyasının önemli isimleri ile Hacı Abdullah Restaurantta bir araya geldik.

İlginizi Çekebilir

YENİ KARİYER YOLU: GİRİŞİMCİLİK

Son yıllarda, girişimcilik ve inovasyon kavramlarının giderek artan bir şekilde popüler olduğuna ve artan sayıda …

Bir cevap yazın

Watch Dragon ball super