Ana Sayfa / Genel / GENÇ HATİAB HATAY’DA İHTİYAÇ SAHİBİ İLKOKULLARDA ÇANTA VE KİTAP DAĞITTI

GENÇ HATİAB HATAY’DA İHTİYAÇ SAHİBİ İLKOKULLARDA ÇANTA VE KİTAP DAĞITTI

HATİAB gençlik yapılanması GENÇ HATİAB, Hatay’da ki belirlenen ilkokullarda ihtiyaç sahibi öğrencilerine umut olmak üzere 3600 çanta, kitap ve kırtasiye malzemeleri dağıtım kampanyası düzenledi.

Genç HATİAB üniversite başkanlarından oluşan 35 kişilik heyet, HATİAB Yüksek İstişare Kurulu üyemiz olan Beşiktaş Belediye Başkanı sayın Murat Hazinedar beyin tahsisi ettiği otobüs ile Hatay’a giderek çanta ve kitapları ilkokul öğrencilerine dağıttı.
Hatay Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün himayelerinde gerçekleştirilen okul çantası ve kitap dağıtım törenlerine HATİAB Başkanı sayın İbrahim Güder’de katıldı. HATİAB Başkanı İbrahim Güder yaptığı konuşmada “Geleceğimizin teminatı çocukların eğitimine çok önem veriyoruz. Onlara ihtiyaç duydukları okul gereçlerini sağlayarak eğitimlerine katkı ve umut sağlayabiliyorsak ne mutlu bize.” dedi.
Kırıkhan Belediye Başkanı sayın Ayhan Yavuz’un misafir ettiği GENÇ HATİAB üniversite başkanları çanta, kitap ve kırtasiye malzemelerinin dağıtımına Kırıkhan Yalangoz köyünde başlayarak, diğer ilçe ilkokullarında devam ettiler.

   

 

İlginizi Çekebilir

YENİ KARİYER YOLU: GİRİŞİMCİLİK

Son yıllarda, girişimcilik ve inovasyon kavramlarının giderek artan bir şekilde popüler olduğuna ve artan sayıda …

Bir cevap yazın

Watch Dragon ball super